IV.4.1. Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW – mikrogranty, edycja 2

Już dziś rozpoczęła się druga edycja mikrograntów dla doktorantek i doktorantów!

ℹ️ W ramach II edycji mikrograntów zmieniono nieznacznie regulamin oraz formularze wniosków.
Od teraz możecie ubiegać się o mikrogranty w ramach IDUB na poniższe aktywności:
  •  proofreading,
  • Open Access,
  • udział w kwerendzie zagranicznej,
  • udział w specjalistycznym szkoleniu,
  • krótkoterminowy wyjazd naukowy,
  • długoterminowy wyjazd naukowy,
  • prowadzenie badań naukowych,
  • prowadzenie badań naukowych w ramach wyjazdu naukowego,
  • oraz udział w zagranicznych konferencjach naukowych!
Maksymalne dofinansowanie zależy od rodzaju aktywności której dotyczyć będzie wniosek, można pozyskać nawet kwoty rzędu 30-50 tysięcy złotych!
Mamy nadzieję, że mikrogranty pomogą Wam zrealizować Wasze cele naukowe. Powodzenia!

Na poniższej stronie znajdziecie zasady drugiej edycji mikrograntów oraz nowe formularze wniosków: