4EU+ Minigranty dla studentów i doktorantów 2023

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,

Do 6 stycznia możecie wciąż aplikować o tzw. mini-granty studenckie Uniwersytetu Karola w Pradze, czyli finansowanie dla zespołów z uczelni 4EU+.

• Projekty mogą koncentrować się na inicjowaniu międzynarodowej współpracy badawczej, organizowaniu wspólnych działań edukacyjnych (warsztatów, kursów umiejętności miękkich itp.) oraz rozwijaniu współpracy społeczno-kulturalnej i wzmacnianiu roli uniwersytetu (aktywne zaangażowanie w dyskurs społeczny i poszukiwanie rozwiązań globalnych problemów gospodarczych, społecznych i środowiskowych).

Warunki, które należy spełnić, by aplikować o mini-grant:

• Jednym z wnioskodawców musi być student / doktorant Uniwersytetu Karola.
  • Projekt musi obejmować co najmniej trzy uniwersytety członkowskie 4EU+ (Uniwersytet Karola, Heidelberg Universität, Sorbonne Université, Københavns Universitet, Université de Genève, Università degli Studi di Milano i Uniwersytet Warszawski).
  • Wspierane działania muszą być zgodne z misją 4EU+.
  • Maksymalna kwota, o którą można się ubiegać to 150 000 CZK (ok. 6100 EUR)

Finansowanie projektów będzie przewidziane na okres od lutego do listopada 2023 roku.

Jak aplikować? Wypełnić formularz do 6 stycznia 2023 r.

Więcej informacji oraz formularz znajdziecie na stronie 👇