Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zarząd

Przewodniczący Samorządu Doktorantów UW:

mgr Przemysław Mroczkowski
Prawnik i ekonomista, doktorant III roku w dyscyplinie nauki prawne w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych. Odpowiedzialny za reprezentowanie Samorządu Doktorantów, koordynowanie prac Zarządu oraz sprawy związane ze stypendiami.
Kontakt: przemyslaw.mroczkowski[at]samorzad.uw.edu.pl

I Zastępczyni Przewodniczącego Samorządu Doktorantów UW:

mgr inż. Katarzyna Bujak
Biotechnolożka i mikrobiolożka, doktorantka IV roku studiów doktoranckich na Wydziale Biologii. W Zarządzie zajmuje się organizacją wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych oraz sprawami związanymi ze studiami doktoranckimi.
Kontakt: k.bujak[at]samorzad.uw.edu.pl

II Zastępczyni Przewodniczącego Samorządu Doktorantów UW:

mgr Karolina Połczyńska
Fizyczka, doktorantka IV roku studiów doktoranckich na Wydziale Fizyki. W Zarządzie zajmuje się organizacją networkingów oraz komunikacją.
Kontakt: karolina.polczynska[at]samorzad.uw.edu.pl

Pozostali członkowie i członkinie Zarządu Samorządu Doktorantów UW:

mgr Katarzyna Gajda
Lingwistka, doktorantka II roku w dyscyplinie językoznawstwo w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych. W Zarządzie zajmuje się sprawami związanymi z jakością kształcenia.
Kontakt: k.gajda[at]samorzad.uw.edu.pl

mgr Maciej Kolanowski
Fizyk, doktorant III roku w dyscyplinie nauki fizyczne w Szkole Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych. W Zarządzie zajmuje się sprawami związanymi ze szkołami doktorskimi.
Kontakt: mp.kolanowski[at]uw.edu.pl

mgr Tadeusz Rubik
Biblista, doktorant III roku w dziedzinie nauk humanistycznych w Międzydziedzinowej Szkole Doktorskiej. W Zarządzie zajmuje się nagrodą dydaktyczną oraz przewodnikiem dla doktorantów i doktorantek.
Kontakt: t.rubik[at]samorzad.uw.edu.pl