Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny Chęciny 21-23.10.2022
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby należące do organów Samorządów Doktorantów UW oraz osoby chętne do dołączenia do organów Samorządu na wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Chęcin. Wyjazd odbędzie się w dniach 21-23.10.2022. Jedziemy do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej. Szczegóły już wkrótce!

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny Chęciny 10-12.06.2022
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby należące do organów Samorządów Doktorantów UW oraz osoby chętne do dołączenia do organów Samorządu na wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Chęcin. Wyjazd odbędzie się w dniach 10-12.06.2022. Jedziemy do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej. W planach mamy między innymi dyskusje o działalności samorządowej i szkolenie z pozyskiwania środków na wyjazdy i badania. Jeśli pogoda dopisze to wybierzemy się na spacer po okolicy i posiedzimy wieczorem przy ognisku.

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny Chęciny 11-13.06.2021
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby należące do organów Samorządów Doktorantów UW oraz osoby chętne do dołączenia do organów Samorządu na wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Chęcin. Wyjazd odbędzie się w dniach 11-13.06.2021. Jedziemy do Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej. W planach mamy między innymi szkolenie z praw i obowiązków doktoranta oraz zasad nadawania stopnia doktora, a także panel dyskusyjny o zasadach nowego stypendium motywacyjnego. Wieczorem wybierzemy się na spacer po okolicy i posiedzimy wieczorem przy ognisku.