Rady Innych Jednostek

Komisja Wyborcza Samorządu Doktorantów informuje o terminach wyborów przedstawicieli doktorantek i doktorantów do Rady Wydziałów na kadencję 2024/2025. Niniejsze wybory są przeprowadzane na kadencję Samorządu Doktorantów rozpoczynającą się dnia 1 lutego 2024 r., a kończącą się 31 stycznia 2025 r. W związku ze zmianami liczebności delegatów do Rad Wydziałów wraz z rozpoczęciem się ich nowych kadencji dnia 1 września, część z wyborów będzie musiała być powtórzona pod koniec sierpnia. Spotkania wyborcze odbędą się za pomocą platformy Google Meet, głosowanie przeprowadzone zostanie przy użyciu narzędzia Ankieter. Wzór zgody na kandydowanie znajduje się tutaj. Wypełniony i podpisany dokument należy złożyć w Biurze Samorządu Doktorantów UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 110) w godzinach jego pracy najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym wybory. Zgody można składać też przesyłając je na adresy e-mail: doktoranci@samorzad.uw.edu.pl oraz komisjawyborczasd@uw.edu.pl. Zgody złożone za pośrednictwem poczty e-mail mogą być podpisane: odręcznie (pod rygorem nieważności w przypadku niezłożenia oryginału w ciągu 5 dni od dnia wyborów) lub podpisem kwalifikowanym/profilem zaufanym/podpisem z e-dowodu (wówczas nie ma obowiązku składania wersji fizycznej). W wyborach udział wziąć mogą jedynie doktoranci i doktorantki przynależący do poszczególnych wydziałów tj. kształcący się na studiach doktoranckich prowadzonych przez daną jednostkę lub kształcący się w szkole doktorskiej, posiadający promotora lub promotorę zatrudnioną w danej jednostce. Doktoranci i doktorantki kształcący się w szkole doktorskiej proszone się o wypełnienie deklaracji dot. przynależności do jednostki naukowej.

Rady Instytutów:

Wydział Archeologii