II posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów UW – 24.04.2023 (wybory uzupełniające)

Koleżanki i Koledzy,

serdecznie zapraszam na II posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędzie się 24 kwietnia br. (poniedziałek) o godz. 18.30 w Auli im. M. Ossowskiej (sala nr 116, I piętro, drzwi po prawej przed biblioteką) na Wydziale Filozofii UW (Krakowskie Przedmieście 3).

Na posiedzeniu odbędą się wybory do Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów UW oraz wybory uzupełniające do Komisji Senackich, Rad Dydaktycznych, Rad Naukowych Dyscyplin i Dziedzin. Zainteresowanych kandydowaniem zachęcam do składania dokumentów (szczegóły w zakładce “Wybory” w górnym menu).

Do zobaczenia!

Z pozdrowieniami,